O nás

Celý život jsem toužila mít doma kočičku. Tento sen se mi splnil v roce 2001. Po dlouhém rozhodování, zvítězilo koťátko britské modré kočky.

Naše malá chovatelská stanice Maya Beast,CZ byla založena a mezinárodně uznána u FIFe v roce 2002.

Specializujeme se na chov britských krátkosrstých koček v různých barevných varietách, především v barvách modrá, modro-krémová, černá a lila. Všechny naše kočky se pohybují volně po bytě. Klecový odchov neuznáváme.

Kočičky jsou nadstandardně očkované, čipované a testované. Krmíme výhradně kvalitními krmivy značek: granule - Hill´s, Applaws, Royal Canin, Brit, konzervy: ShinyCat-Gimpet, bozita, ostatní: hovězí zadní maso.

Naše koťátka jsou všechna s PP (průkaz původu), nejdříve odcházejí do nových domovů ve věku 13 týdnů, 2x nadstandardně očkovaná, 3x odčervená. Po dohodě s pasem a načipovaná. Na cestu dostávají malou výbavičku, jsou čistotná, plně socializovaná a zvyklá na ruch běžné domácnosti. Prioritou pro nás je, aby se koťátka v nových domovech měla dobře a dělala svým majitelům jen samou radost. Jsme rádi, když můžeme zůstat v kontaktu s novými majiteli.

Copyright © 2011 Maya Beast*CZ | Design : Nikola Arcanidu | Aktualizace: Marcela Šimůnková