Maya Beast*CZ - chovatelská stanice britských koček

Novinky

UDÁLOSTI ROKU 2010, 2011

19.5.2012 
Dne 21.4. jsme se vydali do Německa -
Weinböhla. Lusinka si přivezla domů šestý certifikát CAGCIB a tím získala cenný titul GRANDINTERCHAMPION.

                      

18.03.2012
Dne 12.2. nás hostilo Rakousko - Hollabrunn na poli výstavním. Ozzi i Lusinka vyhráli a do Čech si odvezli CAGCIB. Týden na to, tj. 19.2. jsme zůstali doma v Praze, taktéž oba výhra. Ozzi získal šestý certifikát, takže může slavit titul GRANDINTERCHAMPION. Na výstavu se s námi podívala i dcera Lusinky - Beruschka. Ta na výstavě zazářila. Porazila své tři dlouhosrsté konkurenty (i dospělé) a domů si odvezla V1.

03.02.2012
Dnes pár fotek našeho černého pantera Ozziho a princezny Lusinky. 

                   

25.01.2012
V sobotu 21.1. jsme navštívili výstavu v Praze, hotel Diplomat. Den byl pro nás plný očekávání, pro Simču a Bety (nové majitelky Beruschky) zase plný nových zážitků. Celá naše výprava měla úspěch. Takže po pořádku ... náš černý ďábel IC Ozzi Blue Jingle*CZ, získal svůj čtvrtý CAGCIB. Téměř po roce se předvedla IC Andalusie Happy Charlie*CZ, JW, která byla na "mateřské". Její kondice je jak se zdá excelentní, takže CAGCIB, nominaci BIS, a vítěz BIS !!! Její dcera Beruschka Maya Beast*CZ, byla atrakcí nejen pro návštěvníky, ale i pro ostatní vystavovatele. Málokdy je k vidění na výstavě dlouhosrstá britka. Její ocenění bylo Excelent 1.

           Andalusia                                    Ozzi                                    Beruschka

Dalším účastníkem výstavy byl táta našeho Ozziho, GIC Jeager Blue Jingle*CZ, ten si odnesl CACS, BIV a nominaci do BIS. Dál s námi jela Abby Tabby Bugaboo, která je nevlastní sestrou Beruschky, její hodnocení CAC. No, a posledním a nejmladším účastníkem výpravy byl Siggi Blue Jingle*CZ, černý kocourek. Ani ten neodešel s prázdnou, taktéž Excelent 1.

                 Abby                                         Siggi                                       Jeager

Výstava byla prostorná, klidná, dobře organizovaná. Menší výhrady mám k samotné BIS, kdy klece a stoly byly příliš u sebe, což vyvolávalo velkou nervozitu u chovných kocourů. Jindy i klidní kocouři byli agresivní a tedy není s podivem, že nastaly problémy.

14.01.2012
Dnes naše holčička Beruschka odešla do nového domova, kde na ní čekal nový kamarád "Chico" 5,5 měsíce starý britský kocourek, "Deborka" fenka retrívra, slečna "Bety" a v neposlední řadě mamka Simona.

Příští sobotu tj. 21.1.2012, bude mít Beruschka svou premiéru ve výstavní kariéře. Představí se na výstavě v Praze - hotel Diplomat. Samozřejmě jede i naše osazenstvo, její maminka IC Andalusie Happy Charlie*CZ, JW a IC Ozzi Blue Jingle*CZ.

01.01.2012

Všem kočičím přátelům a návštěvníkům našich stránek, přejeme vše nej, nej, nej v roce 2012.

Copyright © 2011 Maya Beast*CZ | Design : Nikola Arcanidu | Aktualizace: Marcela Šimůnková